grafická koláž - pláže, Itálie, Řecko, Francie,...
logo CK Karavela Travel, Nám. Míru 88, 568 02 Svitavy - tel. 461 530 503 zájezdypobytové zájezdypoznávací zájezdy
vlajka Česká republika Česká republika - Lázeňský trojúhelník 
Zvolit jinou zemi:  
Zvolit jiné město (CZ):  

Mariánské lázně

Navštivte s námi nejkrásnější lázně v ČR tzv. Západočeský lázeňský trojúhelník. Jedná se o turisticky velmi atraktivní oblast tvořenou třemi vrcholy lázní Karlovy Vary, Mariánské Lázně a Františkovy Lázně. Na světě není žádná podobná oblast, která by se mohla úspěšně srovnávat s ,,lázeňským trojúhelníkem” co do četnosti různorodosti minerálních pramenů. Během pobytu můžete porovnávat krásy jednotlivých lázní, vychutnávat procházky po kolonádách a dopřát si tradiční lázeňské oplatky. Mimo trojici měst se vydáte na Boží dar, autobusem na Klínovec, zámek Kynžvart, Cheb. Nechybí ani relaxace v aquaparku ,,Aquaforum” ve Františkových Lázních. Proto neváhejte a pojeďte s námi za poznáním i odpočinkem do jednoho z nejhezčích míst v České republice - Západočeského lázeňského trojúhelníku.

Mariánské lázně, Františkovy lázně, Karlovy Vary, Cheb, ...
Způsob dopravy

doprava autokarem
Tabulka - cena za 1 osobu s polopenzí
č. záj.trasatermíncena za osobu s polopenzí
114A, B, C18.5.-20.5.4300,-
115A, B, C24.8.-26.8.4300,-
 

Cena zahrnuje: 2x ubytování, 2x polopenzi, dopravu - bus/minibus/transporter, výlety, průvodce, kompletní pojištění, pojištění dle zákona 159 Sb. Cena nezahrnuje: vstupy, svozový příplatek.

PROGRAM ZÁJEZDU:
1. den - v brzkých ranních hodinách odjezd z nástupních míst. MARIÁNSKÉ LÁZNĚ - prohlídka nejmladšího lázeňského města ze Západočeského trojúhelníku. Návštěva nedalekého zámku KYNŽVART - znám jako bývalé letní sídlo rakouského kancléře Klemense von Metternicha. Přejezd na ubytování do hotelu/penzionu***, večeře.
2. den - po snídani odjezd do CHEBU - prohlídka městské památkové rezervace, Špalíček, náměstí s dochovanými zbytky hradeb, Chebský hrad..., FRANTIŠKOVY LÁZNĚ - nejzápadnější lázně v ČR, založené původně jako ves císaře Františka - prohlídka města, kolonády. Přejezd do aquaparku ,,Aquaforum” - relexace, koupání. Večer příjezd na ubytování, večeře.
3. den - snídaně, prohlídka města KARLOVY VARY - proslulé nejen léčivými minerálními prameny, porcelánkou, sklárnou, ale i filmovým festivalem. Boží dar - Božídarské rašeliniště (národní přírodní rezervace), výjezd na Klínovec. Ve večerních hodinách návrat do nástupních míst.Trasa A: BRNO - BLANSKO - BOSKOVICE - SVITAVY - LITOMYŠL - VYSOKÉ MÝTO - CHRUDIM - PARDUBICE - PŘELOUČ - KUTNÁ HORA - KOLÍN - PODĚBRADY - NYMBURK - PRAHA
Trasa B: MORAVSKÁ TŘEBOVÁ - SVITAVY - LANŠKROUN - ČESKÁ TŘEBOVÁ - VAMBERK - DOBRUŠKA - NOVÉ MĚSTO n./Met. - NÁCHOD - JAROMĚŘ - HRADEC KRÁLOVÉ
Trasa C: JABLONEC n./N. - LIBEREC - TURNOV - MLADÁ BOLESLAV - ST. BOLESLAV - PRAHA
Fotogalerie
Karlovy Vary
Karlovy Vary
Františkovy Lázně
Mariánské lázně
Karlovy Vary
Aquapark - Františkovy Lázně
Aquapark - Františkovy Lázně
Karlovy Vary
Zámek Kynžvart