grafická koláž - pláže, Itálie, Řecko, Francie,...
logo CK Karavela Travel, Nám. Míru 88, 568 02 Svitavy - tel. 461 530 503 zájezdypobytové zájezdypoznávací zájezdy
vlajka Česká republika Česká republika - Jižní Morava (Otrokovice) 
Zvolit jinou zemi:  
Zvolit jiné město (CZ):  

Koupání na jižní Moravě

Užijte si nenáročnou, velmi oblíbenou dovolenou na Jižní Moravě. Můžete se plně věnovat odpočinku, plavání, sportům, výletům, zábavě, svým dětem, posedět u vynikajícího moravského vína. 
Ubytováni budete přímo u jezera Štěrkoviště, které má velmi dobré zázemí – nachází se zde 3 restaurace s bohatým občerstvením a zahrádkami, stánky, sportovní vyžití – minigolf, volejbal, nohejbal, půjčovna vodních šlapadel, dětská brouzdaliště se skluzavkami a houpačkami. Součástí areálu je rozlehlá a dobře udržovaná travnatá pláž s upravenými vstupy do vody.

Jižní Morava
Způsob dopravy

vlastní doprava

doprava autokarem
Tabulka - cena za 1 osobu s plnou penzí
č. záj.trasatermíndospělá osobadítě do 10 let
109A, B, C13.7.-19.7.5400,-4700,-
110A, B, C20.7.-26.7.5400,-4700,-
111A, B, C27.7.-02.8.5400,-4700,-
 

Jezero patří k velmi vyhledávaným i z důvodu, že kvalita a čistota vody v této nádrži celoročně dosahuje nadstandardních parametrů. Další možností odpočinku je nedaleký vyhřívaný plavecký bazén (viz foto). Jelikož jsou v ceně zahrnuty i výlety, máte možnost navštívit největší moravské lázně Luhačovice a zakoupit zde typické lázeňské oplatky. Zoo Zlín - jedna z nejkrásnějších zoologických zahrad u nás (nazývaná také jako Zoo Lešná), kde chovají přes 200 druhů zvířat. Součástí zoo je i zámek Lešná. Mimo výlety, které máte v ceně, můžete individuálně navštívit i další atraktivní místa např. Kroměříž (zámek a jeho krásné zahrady), Baťův kanál (projížďka na výletní lodi), hřebčín Napajedla. Zájezd často využívají rodiče s dětmi a vnoučata v doprovodu svých babiček a dědečků.

Cena zahrnuje: 6x ubytování, 6x snídaně, 5x oběd, 6x večeře, povlečení, ručníky, dopravu - bus/minibus/transporter, dopravu na výlety, kompletní pojištění. Pro vlastní dopravu platí tabulková cena snížená o 500,- Kč/os. bez nároku na autobusové výlety.
Slevy: dítě do 2 let bez nároku na lůžko a stravu – GRATIS. Cena nezahrnuje: vstupy, svozový příplatek.

Ubytování: jednoduché ubytování internátního typu*, vždy dva pokoje (2, 3 a 4-lůžkové), každý se samostatným vchodem a chodbou, tvoří buňku, mezi pokoji je sociální zařízení (WC, 2 umyvadla, sprcha). Na každém poschodí je kuchyňka (lednice, vařič, mikrovlnka, varná konvice). Ubytování je vzdáleno asi 60 m od jezera. V areálu je hřiště s umělou trávou na tenis, nohejbal, kopanou, odbíjenou, posilovna, stolní tenis, relax centrum.
Stravování:  formou plné penze, výběr ze dvou menu, začíná večeří první den, končí snídaní poslední den.Trasa A: NERATOVICE - BRANDÝS n./L. - PRAHA (jednotné výstupní místo pro Prahu – Černý Most, u metra) - NYMBURK - PODĚBRADY - KOLÍN - KUTNÁ HORA - PŘELOUČ - HRADEC KRÁLOVÉ - PARDUBICE - CHRUDIM - VYSOKÉ MÝTO - LITOMYŠL - SVITAVY - BRNO
Trasa B: LIBEREC - JABLONEC n./N. - TURNOV - MLADÁ BOLESLAV - JIČÍN - HOŘICE - HRADEC KRÁLOVÉ - HOLICE - VYSOKÉ MÝTO - LITOMYŠL - SVITAVY - LETOVICE - BOSKOVICE - BLANSKO - KUŘIM - BRNO
Trasa C: VRCHLABÍ (NOVÁ PAKA, JILEMNICE) - TRUTNOV - DVŮR KRÁLOVÉ - JAROMĚŘ - ČESKÁ SKALICE - NÁCHOD (HRONOV) - NOVÉ MĚSTO n./Met. - DOBRUŠKA - RYCHNOV n./K. - VAMBERK (KOSTELEC n./Orl.) - ÚSTÍ n./O. (ŽAMBERK) - ČESKÁ TŘEBOVÁ - LANŠKROUN - SVITAVY - MORAVSKÁ TŘEBOVÁ - BRNO
Fotogalerie
Ubytování
Otrokovice - koupaliště
Otrokovice - koupaliště
Luhačovice
ZOO Lešná
ZOO Lešná
Zámek Lešná
Luhačovice
ZOO Lešná
ZOO Lešná